APC PATCHING FRAME OVERHEAD 19INCH 4U
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 50 cm x 16 cm x 35 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 2.55 kg |
| Grootte rack | 19" |
| Hoogte (rekeenheden) | 4U |
| Inhoud pakket | Aardingsriem, 2 bevestigingsbeugels, montagerails |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: SURT1000RMXLI-NC |
| Productbeschrijving | APC Data Distribution Cable frame voor rack-kabelbeheer - 4U |
| Producttype | Frame voor rack-kabelbeheer |
APC PATCHING FRAME OVERHEAD 19INCH 4U
| Merk: | APC |
| Model: | VDIM33174 |
| EAN: | 0731304300823 |
| SKU: | 3799965 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €118,07 / mnd

