APC Service Bypass Panel 230V 100A MBB Hardwire input 3 30A Hardwire Output
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 67.3 cm x 17.8 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 21.8 kg |
| Grootte rack | 19" - 4U |
| Input Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 2 x vaste draad |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | Symmetra 12KVA, 16KVA, 4KVA, 6kVA, 8KVA |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Service Bypass Panel - overbruggingsschakelaar |
| Type apparaat | Overbruggingsschakelaar - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 3 x vaste draad |
APC Service Bypass Panel 230V 100A MBB Hardwire input 3 30A Hardwire Output
| Merk: | APC |
| Model: | SBP16KRMI4U |
| EAN: | 0731304212652 |
| SKU: | 1192806 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.185,92 / mnd
