APC ServiceBypassPanel SU RT3000 5000VA
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43 cm x 66 cm x 9 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 11 kg |
| Grootte rack | 19" - 2U |
| Input Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Vaste draad |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | InfraStruXure Type A 4-12kVA; Smart-UPS 3000, 3000R3BX, 3000R3IBX, 3000R3IBX120, 3000RM, 3000RM X-93, 3000RM3U, 3000RMI3U, 3000RMI5U, 3000RMINET, 3000RMJ3U, 3000RMNET, 3000RMT, 3000RMT3U, 3000RMTX, 3000RMXL3U, 3000VA, 5000R5IBX, 5000RM, 5000RMI5U, 5000RMINET, 5000RMT |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Service Bypass Panel - overbruggingsschakelaar |
| Type apparaat | Overbruggingsschakelaar - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 8 x voeding IEC 60320 C13 2 x voeding IEC 60320 C19 |
APC ServiceBypassPanel SU RT3000 5000VA
| Merk: | APC |
| Model: | SBP5000RMI2U |
| EAN: | 0731304212591 |
| SKU: | 1126774 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €642,59 / mnd

