APC Smart-UPS 3000VA RM 2U LCD 120V (US)
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS van APC is de bestverkochte UPS voor servers, opslagsystemen en netwerken ter wereld. Deze noodstroomvoorziening levert gelijkmatige en betrouwbare stroom op netwerkniveau. Het beschermt daarmee gegarandeerd belangrijke gegevens en apparatuur tegen problemen met de stroomvoorziening. Afgezien van de betrouwbaarheid en beheervoorzieningen waar de producten van APC bekend om staan, zijn Smart-UPS-units uiterst efficiënt bij lage, gemiddelde en hoge belastingniveaus. Dit maakt ze bij uitstek geschikt voor moderne multicore of gevirtualiseerde servers, die een variabel stroomverbruik hebben.- Intuïtieve LCD-interface
- Voorspelde vervangingsdatum batterij
- Groene modus
- Energiemeter
- Beheer van stopcontactgroep
- Uitvoer met zuivere sinusgolven op batterij
- Enkele geschakelde outletgroep
- Wisselstroomuitgang
- Melding batterij-uitval
- Indicatielampjes
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Automatische zelftest
- Automatische herstart van belastingen na uitschakelen UPS
- Instelbare voltagegevoeligheid
- Automatische regeling versterken en fijnafstemmen voltage (AVR)
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 48 cm x 68.3 cm x 8.6 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Batterij vormfactor | Insteekmodule |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 44.3 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 120 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding, NEMA L5-30 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3.4 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3150W, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A, SRT1500RMXLA |
| Output Voltage | 120 V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS 3000 LCD - UPS - 2.7 kW - 3000 VA |
| Stroomcapaciteit | 2.7 kW / 3000 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x voeding, NEMA 5-15 2 x voeding, NEMA 5-20 |
APC Smart-UPS 3000VA RM 2U LCD 120V (US)
| Merk: | APC |
| Model: | SMT3000RM2U |
| EAN: | 0731304279549 |
| SKU: | 1661735 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.629,15 / mnd


