APC Smart-ups 750VA LCD RM 2U 120V
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS van APC beschermt essentiële gegevens door de betrouwbare levering van stroom van netwerkkwaliteit in traditioneel torenformaat of in rackformaat. De bekroonde Smart-UPS is de perfecte UPS voor de bescherming van bedrijfskritieke servers, spraak- en gegevensnetwerken, winkelapparatuur, het backoffice van winkels of banken en geldautomaten. De hoge werkelijke stroomuitvoer (watt), de lange gebruiksduur, de sinusgolfuitvoer, het LED-display met 16 segmenten en het intelligente accubeheer maken van de Smart-UPS de beste UPS in de serverklasse. De Smart-UPS is nog steeds de industriestandaard voor alle netwerk-UPS'en.- Intuïtieve LCD-interface biedt heldere en nauwkeurige informatie in meerdere talen
- Mogelijkheid om de UPS lokaal met eenvoudig te gebruiken navigatietoetsen te configureren
- Energiemeter geeft het werkelijke aantal kilowattuur aan, voor energiezuinige gebruikers
- Compatibel met StruxureWare Central maakt gecentraliseerd beheer via APC InfraStruXure Central mogelijk
- Hoge online efficiëntie verlaagt de elektriciteitskosten, genereert minder warmte
- SmartSlot - Pas de UPS-mogelijkheden aan met beheerskaarten
- Koude-startmogelijkheid levert tijdelijk stroom als het stroomnet uitgevallen is
- Temperatuurafhankelijk laden van de accu verlengt de levensduur van de accu
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 40.6 cm x 8.9 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 17.3 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 120 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Voeding, NEMA 5-15 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 5.5 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A, SMTL750RM2UC, SMX3000HVTUS |
| Output Voltage | 120 V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS 750 LCD - UPS - 500 Watt - 750 VA - wordt niet verkocht in CO, VT en WA |
| Stroomcapaciteit | 500 Watt / 750 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x voeding, NEMA 5-15 |
APC Smart-ups 750VA LCD RM 2U 120V
| Merk: | APC |
| Model: | SMT750RM2U |
| EAN: | 0731304284581 |
| SKU: | 2047826 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €418,03 / mnd


