APC Smart-UPS RT 5000VA RM 208V to 208 120V
Omschrijving &Specificaties
De UPS'en met een hoge dichtheid uit de Smart-UPS RT-serie van APC bieden hoge prestaties en zijn bedoeld voor spraak- en gegevensnetwerken, medische laboratoria en lichte industriële toepassingen. Ze bieden ondersteuning voor 10 kVA in een 6U-rek of -toren en zijn ideaal voor bladeservers of volle apparatuurrekken die veel stroom verbruiken. Het flexibele formaat maakt standaardisatie bij verschillende toepassingen mogelijk. Dankzij de krachtige interne opladers kan een bijna onbeperkt aantal gelijkwaardige accumodules worden toegevoegd om te voldoen aan de hoge eisen van bedrijfskritieke systemen op het gebied van bedrijfsduur. De Smart-UPS RT is ideaal voor klanten die hoge eisen stellen aan stroomvoorziening en die op zoek zijn naar zeer nauwkeurige voltage- en frequentieregeling, interne omleidingsmogelijkheden en invoervermogensfactorcorrectie kenmerkend voor een on-linetopologie met dubbele conversie.| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 66 cm x 13 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 58.1 kg |
| Grootte rack | 3U |
| Input Voltage | 208/240 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Voeding, NEMA L14-30 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 4.8 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | Ethernet 10/100 |
| Ontworpen voor | P/N: AR2200, AR2280, AR2487G, AR3100TAA, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3107G, AR3107SP, AR3140G, AR3140W, AR3150SP, AR3150W, AR3155SP, AR3155W, AR3157SP, AR3300SP, AR3300W, AR3305SP, AR3305W, AR3307SP, AR3307W, AR3340G, AR3340W, AR3350SP, AR3350W, AR3355SP, AR3355W, AR3357SP, AR4038IX432, NBWL0356A |
| Output Voltage | 120/208 Volt wisselstroom V ± 5% |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS RT - UPS - 4 kW - 5000 VA |
| Protocol voor beheer op afstand | SNMP, Telnet, HTTP, HTTPS, WAP |
| Stroomcapaciteit | 4 kW / 5000 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 4 x voeding, NEMA 5-20 1 x voeding, NEMA L14-30 1 x voeding, NEMA L6-20 |
APC Smart-UPS RT 5000VA RM 208V to 208 120V
| Merk: | APC |
| Model: | SURTD5000RMXLP3U |
| EAN: | 0731304258810 |
| SKU: | 3784792 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €4.158,54 / mnd

