APC Smart-UPS SRT 10000VA Tower 230V RJ45 SmartSlot USB 4min Runtime 9000W
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS On-Line biedt echte HD-stroombeveiliging met dubbele online conversie voor servers, spraak-/gegevensnetwerken, medische laboratoria en licht industriële toepassingen.- Tekst en schakelschema's met de bedrijfsmodi, systeemparameters en alarmen
- Sluit het apparaat aan op een netwerk met een 10 of 100 BaseT-verbinding
- Bedrijfsstand waarin ongebruikte elektrische componenten met goede stroomvoorzieningscondities worden overgeslagen (bypass) om een zeer hoge operationele efficiency te bereiken, zonder afbreuk te doen aan de beveiliging
- Geeft een vroegtijdige foutanalyse van de accu's waardoor tijdig preventief onderhoud mogelijk is
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 26.3 cm x 71.5 cm x 43.2 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 111.82 kg |
| Grootte rack | 6U |
| Input Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Vaste bedrading 5-draads (3PH + N + G), vaste bedrading 3-draads (1PH + N + G) |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3.8 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | Ethernet 10/100, USB |
| Ontworpen voor | P/N: SRT1000XLA, SRT10KXLTUS, SRT1500XLA, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPM, SRT192RMBPUS, SRT2200RMXLAUS, SRT3000RMXLA-NC, SRT3000RMXLT-NC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT3000XLA, SRT3000XLT-5KTF, SRT3000XLW-IEC, SRT5KXLTUS, SRT6KXLT-5KTF, SRT6KXLTUS, SRT72BP, SRT72RMBP, SRT72RMBPUS, SRT8KXLTUS, SRT96BP, SRT96RMBP |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V ± 3% |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 10000VA - UPS - 10 kW - 10000 VA |
| Stroomcapaciteit | 10 kW / 10000 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-monteerbaar / extern |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x voeding IEC 60320 C13 4 x voeding IEC 60320 C19 |
APC Smart-UPS SRT 10000VA Tower 230V RJ45 SmartSlot USB 4min Runtime 9000W
| Merk: | APC |
| Model: | SRT10KXLI |
| EAN: | 0731304304272 |
| SKU: | 2151357 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €6.102,76 / mnd




