APC Smart-UPS SRT 2200VA RACK 230V
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS On-Line biedt echte HD-stroombeveiliging met dubbele online conversie voor servers, spraak-/gegevensnetwerken, medische laboratoria en licht industriële toepassingen.- HD-stroombeveiliging met dubbele onlineconversie en schaalbare runtime
- Geeft een vroegtijdige foutanalyse van de accu's waardoor tijdig preventief onderhoud mogelijk is
- Tekst en schakelschema's met de bedrijfsmodi, systeemparameters en alarmen
- Stelt de aanvankelijke investering in de UPS veilig als overgestapt wordt van een toren- naar een rackomgeving
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 58.4 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 25 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 220/230/240 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 3 x voeding IEC 60320 C20, voeding BS 1363A, Europlug (stroom CEE 7/16) |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3.9 min. bij volledige belasting |
| Milieunormen | ENERGY STAR |
| Netwerkgebruik | RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3150W, AR3155SP, AR3155W, AR3300W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A |
| Output Voltage | 220/230/240 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 2200VA RM - UPS - 1980 Watt - 2200 VA - Loodzuur |
| Stroomcapaciteit | 1980 Watt / 2200 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-monteerbaar / extern |
| Uitgangsaansluitingen | 8 x voeding IEC 60320 C13 2 x voeding IEC 60320 C19 |
APC Smart-UPS SRT 2200VA RACK 230V
| Merk: | APC |
| Model: | SRT2200RMXLI |
| EAN: | 0731304317623 |
| SKU: | 2484899 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.498,18 / mnd




