APC SMART-UPS SRT 2200VA RM 120V
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 58.4 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 24.95 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 120 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x power NEMA 5-20P |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3 min. bij volledige belasting |
| Milieunormen | ENERGY STAR |
| Netwerkgebruik | RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A, SMTL1000RM2UC, SMTL750RM2UC |
| Output Voltage | 120 Volt wisselstroom V ± 2% |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 2200VA RM - UPS - 1.8 kW - 2200 VA |
| Stroomcapaciteit | 1.8 kW / 2200 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x power NEMA 5-20R 1 x voeding, NEMA L5-20 |
APC SMART-UPS SRT 2200VA RM 120V
| Merk: | APC |
| Model: | SRT2200RMXLA |
| EAN: | 0731304323051 |
| SKU: | 4096528 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.285,18 / mnd



