APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
Omschrijving &Specificaties
Zodra de stroom uitvalt levert een APC Smart-UPS onmiddellijk noodstroom aan alle aangesloten apparatuur. Doordat een APC UPS dit automatisch doet voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server of switch. Met de meegeleverde Powershute software kun je zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Zo voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.Je kan het aantal minuten dat de APC SMX UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen door externe batterij pakketten (SMX120RMBP2U) aan te koppelen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.
Daarnaast beschermt een Smart-UPS aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem. Deze APC noodstroom voorziening is bij uitstek geschikt voor (klein)zakelijk gebruik.
Deze APC Smart-UPS SMX is gemakkelijk te bedienen dankzij het LCD scherm. Ook kan je deze UPS met de optionele APC Netwerk Management Kaart (ap9630) direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen en kan hij via het netwerk een shutdown signaal sturen naar meerdere fysieke en of virtuele servers.
De APC Smart-UPS SMX is rack/tower convertible. Doordat zowel de voetjes als de 4 post rack inbouwbeugels worden meegeleverd, kan je hem dus in een rack monteren of rechtop plaatsen.
De interne batterij cartridge (APCRBC117) is eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de APC SMX3000RMHV2U of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC Smart-UPS en blijft je apparatuur altijd online.
- Automatische regeling versterken en fijnafstemmen voltage (AVR)
- Intelligent batterijbeheer
- Handhaving constante stroomvoorziening
- Temperatuurafhankelijk laden van de accu
- Automatische herstart van belastingen na uitschakelen UPS
- Automatische zelftest
- Melding niet-aangesloten accu
- Aanstuurbaar vanuit het netwerk
- Hoorbare waarschuwingssignalen
- LED-statusindicatoren
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 66.7 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 37.3 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 208/220/230/240 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Voeding IEC 60320 C20, voeding CEE 7/7, voeding BS 1363A |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 6.3 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3150W, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A, SRT1000RMXLA |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V ± 5% |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS X 3000 Rack/Tower LCD - UPS - 2.7 kW - 3000 VA |
| Stroomcapaciteit | 2.7 kW / 3000 VA |
| Type apparaat | UPS - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 8 x voeding IEC 60320 C13 1 x voeding IEC 60320 C19 |
APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
| Merk: | APC |
| Model: | SMX3000RMHV2U |
| EAN: | 0731304268529 |
| SKU: | 1671212 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.995,83 / mnd




