APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Rack/Tower
Omschrijving &Specificaties
Door één of meerdere APC Smart-UPS X External battery pack's aan te sluiten op de bijbehorende APC Smart-UPS X kan je het aantal minuten dat de APC SMX UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.In de SMX48RMBP2U zitten twee (APCRBC115) interne batterij cartridges en deze zijn eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de SMX48RMBP2U moet loskoppelen of de bijbehorende APC SMX en of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC Smart-UPS en blijft je apparatuur altijd online.
Een Smart-UPS X External battery pack is rack/tower convertible. Je kan hem dus zowel in een rack te monteren met de meegeleverde inbouwbeugels als rechtop plaatsen.
- Optimale accuprestaties
- Maximale gebruiksduur
- Grote betrouwbaarheid
- Intelligente, nauwkeurige oplaadvoorziening
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Omwisselbaar rek/toren
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 49 cm x 8.9 cm |
| Batterij | Loodzuur - 864 mAh |
| Batterij vormfactor | Insteekmodule |
| Gewicht | 28.6 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Kleur | Zwart |
| Meegeleverde accessoires | Wandmontagebeugel |
| Ontworpen voor | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SMX1000I-DIG, SMX1000US, SMX1500RMI2UNC-5XW, SMX1500RMNCUS, SMX1500RMUS, SMX3000HV-BR, SMX750I-3XW, SMX750I-5XW, SMX750I-DIG, SMX750INC, SMX750NC, SMX750-NMC, SMX750US |
| Output Voltage | 48 V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS X 48V External Battery Pack Rack/Tower - batterijhouder - Loodzuur - 864 mAh |
| Type apparaat | Batterijhouder - rack-uitvoering |
APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Rack/Tower
| Merk: | APC |
| Model: | SMX48RMBP2U |
| EAN: | 0731304268611 |
| SKU: | 1597852 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €542,48 / mnd



