APC Smart-UPS XL Modular 3000VA 120V Rackmount/Tower
Omschrijving &Specificaties
USB-connectiviteit maakt aansturing van de UPS via de USB-poort mogelijk. Regelmatige batterij-zelftest verzekert een vroege ontdekking van te vervangen batterijen. Melding niet-aangesloten accu waarschuwt als geen geschikte accu aanwezig is voor back-upstroom.- USB-connectiviteit
- Automatische herstart van belastingen na uitschakelen UPS
- Automatische zelftest
- Vervanging hete accu's mogelijk
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 67.8 cm x 8.6 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 46.8 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 120 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding, NEMA L5-30 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3.5 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | Ethernet 10/100, RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3150W, AR3155SP, AR3155W, AR3300W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A |
| Output Voltage | 120 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS XL Modular 3000VA - UPS - 2.85 kW - 3000 VA |
| Protocol voor beheer op afstand | SNMP, HTTP |
| Stroomcapaciteit | 2.85 kW / 3000 VA |
| Type apparaat | UPS - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x voeding, NEMA 5-15 (UPS en hoge golf) 2 x voeding, NEMA 5-20 (UPS en hoge golf) |
APC Smart-UPS XL Modular 3000VA 120V Rackmount/Tower
| Merk: | APC |
| Model: | SUM3000RMXL2U |
| EAN: | 0731304224563 |
| SKU: | 1358638 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €2.517,91 / mnd











