APPLE 13i MacBook Pro Touch Bar Silver 2.3G QC IC i7 10thG TBst to 4.1G 16GB 512GB SSD UK/Qwerty Intel Iris Plus Graph
Omschrijving &Specificaties
De prestaties van de MacBook Pro zijn ongekend, en je neemt hem nog makkelijker mee. Ga soepeler dan ooit van idee naar resultaat met een krachtige processor en geheugen, geavanceerde graphics, razendsnelle opslag en meer. Allemaal in een compact formaat.- 3D renderen, gamen of een video editen, het gaat allemaal makkelijker dan ooit
- Met Retina-display worden films nog meeslepender
- True Tone-technologie: dynamisch stereogeluid dat veel ruimtelijker klinkt
- Magic Keyboard: iedere toets precies op zijn plek
- Apple T2 Security-chip: de volgende generatie beveiliging
- Thunderbolt 3: de krachtigste en meest veelzijdige poort ooit
| Product Eigenschappen | |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Afbeeldingen | Intel Iris Plus Graphics |
| Afmetingen (BxDxH) | 30.41 cm x 21.24 cm x 1.56 cm |
| Batterij | Tot 10 uur |
| Besturingssysteem | macOS Catalina 10.15 |
| Beveiliging | Apple T2 Security Chip, vingerafdruklezer |
| Display | 13.3" LED-achtergrondlicht 2560 x 1600 / WQXGA @ 60 Hz - 227 ppi |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie - 1 jaar Technische ondersteuning - telefonisch advies - 90 dagen |
| Geheugen | 16 GB LPDDR4X (inbegrepen geheugen is geïntegreerd) |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Invoerapparaat | Force Touch-trackpad, Touch Bar |
| Kleur | Zilver |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Opslag | 512 GB SSD |
| Optische schijf | Geen optisch station |
| Processor | Intel Core i7 (10de Gen) 2.3 GHz (4.1 GHz) / 8 MB Cache |
| Productbeschrijving | Apple MacBook Pro with Touch Bar - 13.3" - Core i7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - VK |
| Producttype | Notebook |
| SAR | 0,9 W/kg (lichaam) |
| Toetsenbord | VK |
APPLE 13i MacBook Pro Touch Bar Silver 2.3G QC IC i7 10thG TBst to 4.1G 16GB 512GB SSD UK/Qwerty Intel Iris Plus Graph
| Merk: | APPLE |
| Model: | Z0Y8-MWP72-139 |
| EAN: | 4062313228263 |
| SKU: | 4254248 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €2.002,32 / mnd


