APPLE Watch S5 44 Silver ALU White Sport
Omschrijving &Specificaties
Met het always-on Retina-display zijn de tijd en je wijzerplaat altijd zichtbaar. Dit horloge heeft apps met oog voor je hart. Check snel je hartslag, en monitor je hartritme met de Ecg-app. De Geluid-app waarschuwt je als het decibelniveau zo hoog is dat het je gehoor kan beschadigen. De Cyclus bijhouden-app geeft je meer inzicht in je menstruatiecyclus. Er is een work-out voor elk soort training. Met uitgebreide meetgegevens voor elk trainingsniveau. Het kompas geeft ook je actuele hoogte weer. Zo blijf je altijd en overal op koers. Geniet ook van je complete Apple Music-bibliotheek, podcasts en audioboeken. Bel, stuur berichten of beluister muziek, waar je ook bent.- Altijd-aan display
- Hartslagmonitor
- Lawaaimonitor
- Cyclus bijhouden-app
- Uitgebreide meetgegevens voor training
- Kompas
- Toegeng tot je Apple Music-bibliotheek
- Connected blijven
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 38 mm x 10.74 mm x 44 mm |
| Bandje | Wit - sportband - fluoroelastomeer - maat: S/M/L |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Besturingssysteem | WatchOS 6 |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Bluetooth |
| Geschikt voor polsomtrek | 140-210 mm |
| Gewicht | 36.5 g |
| Ingang | Force touch |
| Intelligente assistent | Siri - direct |
| Kenmerken | Hartslagsensor, behandeling met achtergrondmuziek, microfoon, EKG nauwkeurige hartslag, agendaberichtgeving, SMS-berichtgeving, E-mailberichtgeving, Altijd-aan-display, naar muziek luisteren, Retina-displaytechnologie, waarschuwingsoproepen, mobiele meldingen, verwisselbare band, valdetectie, nood-SOS |
| Levensduur batterij | Tot 18 uren |
| Navigatie | GPS/GLONASS/Galileo/QZSS receiver |
| Omvang behuizing | 44 mm |
| Onderseund Host Device besturingssysteem | iOS |
| Opslag | 32 GB |
| Processor | Apple S5 |
| Productbeschrijving | Apple Watch Series 5 (GPS) - silver aluminium - smart watch met sportband - wit - 32 GB |
| Producttype | Smart watch |
| SAR | 0,08 W/kg (ledemaat), 0,06 W/kg (kop) |
| Traceergegevens | Afstand, tijd, verbrande calorieën, activiteit, hartslag, afgelegde stappen, UV-index, menstruatiecyclus |
| Weergave | LTPO OLED 368 x 448 pixels |
APPLE Watch S5 44 Silver ALU White Sport
| Merk: | APPLE |
| Model: | MWVD2NF/A |
| EAN: | 0190199263765 |
| SKU: | 3543615 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €327,88 / mnd


