KINGSTON 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY RGB
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 8 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie (Rusland - 10 jaar) |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL16 (16-18-18) |
| Loodplaat | Goud |
| Productbeschrijving | HyperX FURY RGB - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.2 V |
| Voorzieningen | Single rank, zwarte warmteopnemer, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), Black PCB, low profile warmteverspreider, FURY assymetrische warmteverspreider, zestien sleuven, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ondersteuning ASUS Aura Sync, RGB-kleuren LED-verlichting, MSI Mystic Light RGB-ondersteuning, HyperX Infrared Sync-technologie, ondersteuning ASRock RGB LED, ondersteunt Gigabyte RGB Fusion 2.0, niet-gebufferd |
KINGSTON 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY RGB
| Merk: | KINGSTON |
| Model: | HX426C16FB3A/8 |
| EAN: | 0740617293135 |
| SKU: | 3535029 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €36,78 / mnd
