KINGSTON 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 8 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie (Rusland - 10 jaar) |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL16 (16-18-18) |
| Loodplaat | Goud |
| Productbeschrijving | HyperX FURY - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.35 V |
| Voorzieningen | Single rank, zwarte warmteopnemer, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), Black PCB, low profile warmteverspreider, FURY assymetrische warmteverspreider, zestien sleuven, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niet-gebufferd |
KINGSTON 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black
| Merk: | KINGSTON |
| Model: | HX432C16FB3/8 |
| EAN: | 0740617296358 |
| SKU: | 3535062 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €34,97 / mnd
