TRANSCEND 8GB DDR3L 1866 SO-DIMM 2Rx8
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 8 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR3L SDRAM - SO DIMM 204-PIN |
| Latentie | CL13 (13-13-13) |
| Productbeschrijving | Transcend - DDR3L - module - 8 GB - SO DIMM 204-PIN - 1866 MHz / PC3L-14900 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 1866 MHz (PC3L-14900) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.35 V |
| Voorzieningen | Dual rank, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), Lage spanning, niet-gebufferd |
TRANSCEND 8GB DDR3L 1866 SO-DIMM 2Rx8
| Merk: | TRANSCEND |
| Model: | TS1GSK64W8H |
| EAN: | 0760557834663 |
| SKU: | 2592452 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €61,94 / mnd
