HP Single Monitor Arm
Omschrijving &Specificaties
De HP arm voor één monitor is het perfecte accessoire voor uw werkomgeving. De elegante, gestroomlijnde HP arm voor één monitor voegt zich naar uw manier van werken.- Flexibele arm is instelbaar voor uw lengte, houding en werkvoorkeur
- Ondersteunt één scherm tot 27 inch (68,58 cm)
- Plaats de arm op de handigste plek op uw bureau en zet hem vast met de verstelbare klem
- Ruimtebesparend ontwerp houdt bureauruimte vrij
| Product Eigenschappen | |
| Aanbevolen gebruik | LCD-scherm |
| Aanpassingen | Kanteling |
| Bevestigingscomponenten | Bureauklembevestiging, pakkingring bevestiging, bevestigingsarm voor één beeldscherm |
| Kleur | Jackzwart |
| Max. gewicht van de last | 9.1 kg |
| Ontworpen voor | HP 100, 6300, Elite 8300, L2105, LA1905, LA2006, LA22, LA2206, LA2306, LE19, LE1901, t430, t430 v2, ZR22, ZR24; EliteDesk 705 G3, 705 G4, 705 G5; EliteOne 705 G2, 800 G1, 800 G2, 800 G3, 800 G5, 800 G6, 800 G8; ProDesk 400 G3, 400 G5, 600 G4; ProOne 400 G2, 400 G3, 400 G4, 600 G1, 600 G2, 600 G3 |
| Productbeschrijving | HP Single Monitor Arm - bevestigingskit - voor LCD-scherm |
| Producttype | Bevestigingskit |
| Recommended Display Size | Maximaal 24" [61 cm] |
| VESA-montageverbinding | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
HP Single Monitor Arm
| Merk: | HP INC. |
| Model: | BT861AA |
| EAN: | 4948382744326 |
| SKU: | 1740441 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €147,02 / mnd

