EATON Power Surge Socket 10A Protection Strip 6 outlets FR
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 5.2 cm x 39 cm x 4.1 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 379 g |
| Input Voltage | AC 220-250 V |
| Invoerconnectors | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Output Voltage | AC 220-250 V |
| Productbeschrijving | Eaton Protection Strip - overspanningsbeveiliger - 2500 Watt |
| Stroomcapaciteit | 2500 Watt |
| Type apparaat | Overspanningsbeveiliger - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x stroom |
EATON Power Surge Socket 10A Protection Strip 6 outlets FR
| Merk: | EATON |
| Model: | PS6F |
| EAN: | 3553340667282 |
| SKU: | 3540421 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €10,63 / mnd



