EATON Rack FlexPDU Basic 1U 16A 230V C20 Output (12)C13 (1)C19 with 2 circuit breaker
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 48.3 cm x 8 cm x 4.4 cm |
| Grootte rack | 19" - 1U |
| Input Voltage | 220-240 V wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding IEC 60320 C20 16A |
| Productbeschrijving | Eaton FlexPDU - voedingsverdeeleenheid - 3000 VA |
| Stroomcapaciteit | 3000 VA |
| Type apparaat | Voedingsverdeeleenheid - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 12 x IEC-connector 1 x IEC-connector |
EATON Rack FlexPDU Basic 1U 16A 230V C20 Output (12)C13 (1)C19 with 2 circuit breaker
| Merk: | EATON |
| Model: | EFLX12I |
| EAN: | 3553340684272 |
| SKU: | 2582249 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €119,15 / mnd
