EPSON S041352 Matte papier waterkleur inktjet 190g/m2 A3+ 20 sheets 1-pack
Omschrijving &Specificaties
Een mat medium van 188g/m op papierbasis, wordt uitsluitend in combinatie met pigmentinkten gebruikt. Met een gestructureerd oppervlak dat gewoonlijk bij door kunstenaars gebruikte aquarelpapier te vinden is, laten zich kunstafbeeldingen optimaal afbeelden op dit papier en veel professionals waarderen dit papier dat werkelijk aanvoelt als een kunstdrukpapier op katoenbasis.| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Compatibel met | Stylus Pro 11880, Pro 3880, Pro 48XX, Pro 4900, Pro 4900 Spectro_M1, Pro 78XX, Pro 7900, Pro 98XX; Stylus Photo R2000, R3000; SureColor P400, P5000, P600, P800, SC-P10000, P20000, P400, P5000, P600, P6000, P700, P7000, P7500, P800, P8000, P900, P9000, P9500, T3000, T3200, T5000, T5200, T7000, T7200 |
| Inbegrepen aantal | 20 vel(len) |
| Kleur van medium | Stralend wit |
| Mediagewicht | 188 g/m² |
| Mediagrootte | A3 plus (329 x 423 mm) |
| Productbeschrijving | Epson - waterverfpapier - 20 vel(len) - A3 Plus - 188 g/m² |
| Producttype | Waterverfpapier |
EPSON S041352 Matte papier waterkleur inktjet 190g/m2 A3+ 20 sheets 1-pack
| Merk: | Epson |
| Model: | C13S041352 |
| EAN: | 0010343830172 |
| SKU: | 1013027 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €24,59 / mnd

