EPSON S042110 Enhanced matte posterboard paper inktjet 1122g/m2 DIN A3+ 20 sheets 1-pack
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | Stylus Pro 11880, Pro 38XX, Pro 48XX, Pro 4900, Pro 4900 Spectro_M1, Pro 78XX, Pro 7900, Pro 98XX; Stylus Photo R2000, R3000; SureColor P400, P5000, P600, P800, SC-P10000, P20000, P400, P5000, P600, P6000, P700, P7000, P7500, P800, P8000, P900, P9000, P9500, T3000, T3200, T5000, T5200, T7000, T7200 |
| Inbegrepen aantal | 20 vel(len) |
| Mediagewicht | 1122 g/m² |
| Mediagrootte | A3 plus (329 x 423 mm) |
| Productbeschrijving | Epson Enhanced - aanplakbord - mat - 20 vel(len) - A3 Plus - 1122 g/m² |
| Producttype | Aanplakbord |
EPSON S042110 Enhanced matte posterboard paper inktjet 1122g/m2 DIN A3+ 20 sheets 1-pack
| Merk: | Epson |
| Model: | C13S042110 |
| EAN: | 8715946342832 |
| SKU: | 1674694 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €43,41 / mnd
