EPSON S045115 Standard proofing paper inktjet 240g/m2 A3+ 100 sheets 1-pack
Omschrijving &Specificaties
Standard Proofing Papier werd ontwikkeld om te voldoen aan de vraag en eisen in de proefdrukkenmarkt die zich steeds meer instelt op het gebruik van Epson-printers met een geschikt medium.| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Semi-mat |
| Compatibel met | Stylus Pro 10600, Pro 11880, Pro 4800, Pro 4880, Pro 7600, Pro 7700, Pro 7800, Pro 7880, Pro 7890, Pro 7900, Pro 9600, Pro 9700, Pro 9800, Pro 9880, Pro 9890, Pro 9900; SureColor SC-P10000, P20000, P6000, P7000, P7500, P8000, P9000, P9500, T3000, T3200, T5000, T5200, T7000, T7200 |
| Dikte media | 0,225 mm (9 mil) |
| Inbegrepen aantal | 100 vel(len) |
| Mediagewicht | 240 g/m² |
| Mediagrootte | 330 x 482 mm |
| Productbeschrijving | Epson Proofing Paper Standard - proefpapier - semi-mat - 100 vel(len) - 330 x 482 mm - 240 g/m² |
| Producttype | Proefpapier |
EPSON S045115 Standard proofing paper inktjet 240g/m2 A3+ 100 sheets 1-pack
| Merk: | Epson |
| Model: | C13S045115 |
| EAN: | 8715946433578 |
| SKU: | 1678815 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €98,70 / mnd

