HP Everyday Adhesive Matte Polypropylene 3-in Core 120 g/m² /168 g/m² with liner 17,2 cm x 30,5 m
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | DesignJet 8000s, 8000sf, 8000sr, L25500, L26500, L28500, L65500, Z6100 (60"), Z6100ps (60"), Z6200 (60"), Z6600 Production Printer, Z6800 Photo Production; Latex 280, 3000, 310, 330, 360, 820, 850; Scitex LX600, LX800, LX820, LX850 |
| Dikte media | 180 micron |
| Helderheid media | 101 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Lokalisatie | Azië, Noord-Amerika, Europa |
| Mediagewicht | 120 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (127 cm x 30,5 m) |
| Productbeschrijving | HP Everyday - film - mat - 1 rol(len) - Rol (127 cm x 30,5 m) - 120 g/m² |
| Productmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Producttype | Film |
| Witheid van media | 120 |
| Zelfklevend type | Kleeflaag |
HP Everyday Adhesive Matte Polypropylene 3-in Core 120 g/m² /168 g/m² with liner 17,2 cm x 30,5 m
| Merk: | HP INC. |
| Model: | D9R26A |
| EAN: | 0848412009811 |
| SKU: | 2109794 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €128,51 / mnd
