HP M506/M527 Cabinet
Omschrijving &Specificaties
De robuuste bijpassende HP printerkast maakt het mogelijk de printer zo te plaatsen dat deze goed bereikbaar is en biedt extra bergruimte voor papier en supplies.| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 63.3 cm x 63.3 cm x 38 cm |
| Gewicht | 14.84 kg |
| Ontworpen voor | LaserJet Enterprise M506, M507, MFP M527, MFP M528, MFP M775; LaserJet Enterprise Flow MFP M527, MFP M528; LaserJet Managed E50045, E50145, M506, MFP E52545, MFP E52645, MFP M527; LaserJet Managed Flow MFP E52545, MFP E52645, MFP M527 |
| Productbeschrijving | HP printerkabinet |
| Producttype | Printerkabinet |
HP M506/M527 Cabinet
| Merk: | HP INC. |
| Model: | F2A73A |
| EAN: | 0888793428894 |
| SKU: | 2433013 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €262,80 / mnd

