HP paper coated universal 24inch roll
Omschrijving &Specificaties
Dit gunstig geprijsde papier produceert sprekendere kleuren, scherpere tekst en contrastrijker zwart voor een professionele kwaliteit bij productiesnelheid. Ideaal voor professionals met een hoge productie die werken met geografische informatiesystemen, architectuur- en technisch ontwerpapplicaties.- Precieze lijnen met scherpe, fijne details
- Ontworpen en getest om met de printer consistent hoge prestaties te leveren
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | DesignJet 100, 10XX, 11X, 120, 130, 2800, 3800, 40XX, 430, 45XX, 488, 500, 5000, 510, 5100, 5500, 75X, 800, 815, 820, 9000, L26500, T1100, T1120, T120, T1200, T1300, T1500, T2300, T520, T610, T620, T7100, T770, T790, T920, Z2100, Z3100, Z3200, Z5200, Z6100, Z6200; Designjet Copier cc800; Deskjet 350 |
| Dikte media | 124 micron |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Helderheid media | 89 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Laag | Gecoat |
| Mediagewicht | 90 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (61 cm x 45,7 m) |
| Productbeschrijving | HP Universal - papier - mat - 1 rol(len) - Rol (61 cm x 45,7 m) - 90 g/m² |
| Productmateriaal | Houtvezel |
| Producttype | Papier |
| Witheid van media | 117 |
HP paper coated universal 24inch roll
| Merk: | HP INC. |
| Model: | Q1404B |
| EAN: | 0848412015973 |
| SKU: | 2389578 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €17,69 / mnd
