HP ProBook x360 11 G7 Intel Celeron N5100 11.6inch HD AG LED SVA Touch 8GB 128GB SSD ax+BT W10P 1YW
Omschrijving &Specificaties
Ideaal voor professionele gebruikers in grote organisaties of kleine en middelgrote ondernemingen die een voordelige combinatie zoeken van innovatie, elementaire beveiliging en multimediamogelijkhedenLeer onbeperkt met de HP ProBook x360 11 G7 Education Edition die gemakkelijk kan worden omgeklapt en gevouwen in alle standen waarin leerlingen graag leren, waar ze ook zijn. Exclusieve HP softwaretools zorgen voor eenvoudige beveiliging en beheer door de IT-afdeling.
- Beleef het multimodale leren in een 360°-omgeving. Zorg dat studenten betrokken raken met het 360°-scharnier van de ProBook, de ‘world-facing’ camera en docking-ondersteuning, voor gemakkelijke interactie tijdens het comfortabel voltooien van activiteiten en taken in laptop-, tablet-, tent- of staande modus.
- IT-bewuste management- en beveiligingsmogelijkheden. Implementeer en beheer uw educatie-uitrusting eenvoudig met HP Manageability Integrationkit en beveilig het met HP BIOSphere door BIOS-bescherming te automatiseren.
- Ontworpen voor betrouwbaarheid. Vervaardigd voor duurzaamheid. Zeg vaarwel tegen downtime met een laptop die blijft werken als deze van een bureau valt, ondergemorst wordt met drinken of als de stroomkabel eruit wordt getrokken. Hij is bestand tegen morsen, een poging tot toetsverwijdering, heeft met metaal versterkte hoeken en is getest om bestand te zijn tegen een val van 122 cm hoogte.
| Product Eigenschappen | |
| Afbeeldingen | Intel UHD Graphics |
| Afmetingen (BxDxH) | 30 cm x 20.5 cm x 2.12 cm |
| Batterij | 3-cels - tot 11.5 uur |
| Besturingssysteem | Win 10 Pro 64 bits - Nederlands / Engels |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Display | 11.6" WLED aanraakscherm 1366 x 768 / HD @ 60 Hz |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie - onderdelen en werkuren - 1 jaar |
| Geheugen | 8 GB LPDDR4X (inbegrepen geheugen is geïntegreerd) |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Gewicht | 1.43 kg |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Milieunormen | TCO Certified Notebooks 8 |
| Netwerk | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Opslag | 128 GB SSD - TLC |
| Optische schijf | Geen optisch station |
| Processor | Intel Celeron N5100 / 1.1 GHz (2.8 GHz) / 4 MB Cache |
| Productbeschrijving | HP ProBook x360 11 G7 - Education Edition - 11.6" - Celeron N5100 - 8 GB RAM - 128 GB SSD - internationaal Engels |
| Producttype | Notebook - draaibaar design |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
HP ProBook x360 11 G7 Intel Celeron N5100 11.6inch HD AG LED SVA Touch 8GB 128GB SSD ax+BT W10P 1YW
| Merk: | HP INC. |
| Model: | 3A5V2EA#ABH |
| EAN: | 0195908669111 |
| SKU: | 4140242 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €431,39 / mnd










