HP ProBook x360 435 G8 AMD Ryzen 7 5800U 13.3inch FHD BV LED UWVA Touch 8GB 256GB SSD ax+BT FPS W10P 1YW
Omschrijving &Specificaties
Ideaal voor professionele gebruikers in grote organisaties of kleine en middelgrote ondernemingen die een voordelige combinatie zoeken van innovatie, elementaire beveiliging en multimediamogelijkhedenDe HP ProBook x360 435 levert de kracht, beveiliging en duurzaamheid die uw groeiende bedrijf nodig heeft in een veelzijdig 360°-ontwerp dat zich aanpast aan uw manier van werken.
- Klaar voor de drukste dagen. Haal elke deadline en werk al uw opdrachten af met de nieuwste AMD-processors met verbluffende grafische prestaties.
- Meerlaagse beveiliging. Wanneer u meer opdrachten binnenhaalt, heeft u een pc nodig die beschikt over krachtige beveiligingsfuncties. De HP ProBook x360 435 is uitgebreid met beveiligings- en privacyfuncties vanaf BIOS-niveau.
- Past zich aan uw werkwijze aan. De veelzijdige, ultradunne HP ProBook x360 435 is gedurende de werkdag op verschillende manieren inzetbaar met vier gebruiksstanden om op een aangename manier creatief te zijn, presentaties te geven en samen te werken.
| Product Eigenschappen | |
| Afbeeldingen | AMD Radeon Graphics |
| Afmetingen (BxDxH) | 30.85 cm x 22.295 cm x 1.795 cm |
| Batterij | 3-cels |
| Besturingssysteem | Win 10 Pro 64 bits - Nederlands / Engels |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, vingerafdruklezer |
| Bundled Services | HP 2 jaar ophalen en terugbrengen hardwareondersteuning voor notebooks (alleen apparaat) |
| Display | 13.3" WLED aanraakscherm 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Functies | Versnellingsmeter, magnetometer, gyrosensor, halsensor |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie - onderdelen en werkuren - 1 jaar |
| Geheugen | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Gewicht | 1.45 kg |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Kleur | Snoekzilver aluminium |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Milieunormen | TCO Certified Notebooks 8, ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Netwerk | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Opslag | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Optische schijf | Geen optisch station |
| Processor | AMD Ryzen 7 5800U / 1.9 GHz (4.4 GHz) / 16 MB Cache |
| Productbeschrijving | HP ProBook x360 435 G8 - 13.3" - Ryzen 7 5800U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - internationaal Engels |
| Producttype | Notebook - draaibaar design |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
HP ProBook x360 435 G8 AMD Ryzen 7 5800U 13.3inch FHD BV LED UWVA Touch 8GB 256GB SSD ax+BT FPS W10P 1YW
| Merk: | HP INC. |
| Model: | 3A5N4EA#ABH |
| EAN: | 0195908385660 |
| SKU: | 4140294 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €893,47 / mnd










