HP S101 Speaker Bar
Omschrijving &Specificaties
Voorzie bepaalde HP displays van een rijk stereogeluid zonder extra ruimtebeslag op uw bureau met de HP S101 speakerbalk die onder het scherm past en aansluitbaar is via USB.- Bevestig de speakerbalk aan de onderkant van het scherm via de openingen waarin deze perfect past en sluit deze aan op de ingebouwde USB-poort van het scherm. Geen gereedschap of softwaredriver nodig!
- Geniet van een helder stereogeluid van twee speakers voor uw media en meer, en gebruik de lijningangspoort om uw telefoon of mediaspeler direct op de speakerbalk aan te sluiten. Via de hoofdtelefooningang kunt u muziek luisteren zonder collega's te storen.
- Wees gerust
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 27.4 cm x 4.8 cm x 4 cm |
| Details luidspreker | Sound bar - stereo x 2 - 140 - 20000 Hz - 6 Ohm - actief |
| Frequentierespons | 140 - 20000 Hz |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
| Gewicht | 300 g |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekertype | Actief |
| Max uitvoersterkte | 2.6 Watt |
| Nominaal uitgangsvermogen | 2.5 Watt |
| Ontworpen voor | HP 280 G5, P174, P204, P204v, P224, P241v, P244, P274, Z1 G8, Z22n G2, Z23n G2, Z24i G2, Z24n G2, Z24nf G2, Z27, Z27n G2; Desktop 280 Pro G5; EliteDesk 800 G8; EliteDisplay E223, E233, E243, E243d Docking, E243i, E243m, E243p, E272q, E273, E273m, E273q, E324q; Workstation Z1 G8, Z1 G8 Entry |
| Productbeschrijving | HP S101 - geluidsbalk - voor beeldscherm |
| Producttype | Geluidsbalk - voor beeldscherm |
| Versterker | Geïntegreerd |
HP S101 Speaker Bar
| Merk: | HP INC. |
| Model: | 5UU40AA |
| EAN: | 0193424650453 |
| SKU: | 3435304 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €26,96 / mnd


