HP Z4 G4 T Intel Xeon W-2235 128GB 4TB HDD NVD Qdro RTX 8000 DVD+/-RW Linux 3-3-3 Wty
Omschrijving &Specificaties
Het meest populaire workstation van HP biedt ongeëvenaarde prestaties voor een keur aan applicaties en is daarmee perfect voor ontwerp en visualisatie. Met Intel Xeon - of Core X-processors en ondersteuning voor twee extreem krachtige grafische kaarten hebt u alles wat u nodig hebt, niet meer en niet minder.- Dankzij het grotere aanbod aan standaardkenmerken dan welk ander HP workstation met één processor ook, kunt u zelf de componenten kiezen die aansluiten op uw prestatiebehoeften.
- Elke Z4 bevat standaard geavanceerde beveiligingsfuncties. U kunt ervan op aan dat uw apparaat, identiteit en data veilig blijven met beveiligingssoftware zoals HP Client Security Suite Gen 3 en HP Sure Start Gen 3.
- Visualiseer uw project waar dan ook door naadloos te wisselen tussen 3D CAD-, rendering- en simulatie-applicaties. Dankzij hogefrequentieverwerking, meerdere cores en krachtige GPU's verwerkt de Z4 taken met gemak.
| Product Eigenschappen | |
| Aantal CUDA Cores | 4608 |
| Afmetingen (BxDxH) | 16.9 cm x 44.5 cm x 38.6 cm |
| Cache per processor | 8.25 MB |
| Cachegeheugen | 8.25 MB |
| Controller voor opslag | RAID (SATA 6Gb/s) |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie - onderdelen en werkuren - 3 jaar - ter plaatse |
| Gewicht | 11.3 kg |
| Graphics controller | NVIDIA Quadro RTX 8000 |
| Harde schijf | SSD 512 GB - PCI Express - HP Z Turbo Drive, NVM Express (NVMe) |
| Harde schijf (3e) | HDD 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Harde schijf (tweede) | SSD 2 TB - SATA 6Gb/s - 2.5" |
| Hoofdfuncties processor | Hyper-threadingtechnologie, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Hoogte (rekeenheden) | 4U |
| Kleur | Zwart |
| Lokalisatie | Taal: Engels / regio: Europa |
| Netwerk | GigE |
| Optische opslag | DVD-brander |
| Platformtechnologie | Intel vPro Platform |
| Processor | 1 x Intel Xeon W-2235 / 3.8 GHz (4.6 GHz) (6-kern) |
| Processor Socket | LGA2066 Socket |
| Productbeschrijving | HP Workstation Z4 G4 - MT - Xeon W-2235 3.8 GHz - vPro - 128 GB - SSD 512 GB, SSD 2 TB, HDD 4 TB - internationaal Engels |
| RAM | 128 GB (geïnstalleerd) / 512 GB (max.) - DDR4 SDRAM - ECC |
| Stroom | 120/230 V wisselstroom (50/60 Hz) |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
| Type | Werkstation - mini-toren |
| Videogeheugen | 48 GB GDDR6 SDRAM |
HP Z4 G4 T Intel Xeon W-2235 128GB 4TB HDD NVD Qdro RTX 8000 DVD+/-RW Linux 3-3-3 Wty
| Merk: | HP INC. |
| Model: | 11Q95EA#ABB |
| SKU: | 3915807 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €8.486,71 / mnd






