I-TEC Advance Ultra Slim Power Adapter 90W 1x USB port +10 connectors for laptops Acer Asus Compaq Dell HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 6.75 cm x 13.45 cm x 1.8 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 260 g |
| Input Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V |
| Output Voltage | 5.8 / 9.5 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 18.5 / 19 / 19.5 / 20 V |
| Productbeschrijving | i-Tec ADVANCE Series Ultra Slim - netspanningsadapter - 90 Watt |
| Stroomcapaciteit | 90 Watt |
| Type apparaat | Netspanningsadapter - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 1 x 4 pin USB Type A |
I-TEC Advance Ultra Slim Power Adapter 90W 1x USB port +10 connectors for laptops Acer Asus Compaq Dell HP IBM Lenovo Sony Toshiba
| Merk: | I-TEC |
| Model: | SLPA90W |
| EAN: | 8595611700453 |
| SKU: | 2013188 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €19,15 / mnd



