I-TEC USB C Universal Charger 60W 1x USB-C port 60W 1x USB-A port 12W for laptops tablets smartphones HP Apple Dell MacBook etc.
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 10.7 cm x 7 cm x 3 cm |
| Gewicht | 180 g |
| Input Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V |
| Output Voltage | 5 / 9 / 12 / 15 / 19 / 20 V |
| Productbeschrijving | i-Tec USB-C CHARGER - netspanningsadapter - 60 Watt |
| Stroomcapaciteit | 60 Watt |
| Type apparaat | Netspanningsadapter - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 1 x 24 pins-USB-C 3 A 1 x 4 pin USB Type A - 5 V 2 A |
I-TEC USB C Universal Charger 60W 1x USB-C port 60W 1x USB-A port 12W for laptops tablets smartphones HP Apple Dell MacBook etc.
| Merk: | I-TEC |
| Model: | CHARGER-C60WPLUS |
| EAN: | 8595611702716 |
| SKU: | 3142675 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €17,80 / mnd
