INCASE Compact Sleeve in Flight Nylon for 15-inch MacBook Pro - Thunderbolt USB-C & Retina 15inch - Black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 38.1 cm x 1.9 cm x 27.3 cm |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
| Gewicht | 181 g |
| Kleur | Zwart |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Ontworpen voor | Apple MacBook Pro (15.4 inch) |
| Productbeschrijving | Incase Compact beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | 60% nylon, 40% polyester |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
INCASE Compact Sleeve in Flight Nylon for 15-inch MacBook Pro - Thunderbolt USB-C & Retina 15inch - Black
| Merk: | INCASE |
| Model: | INMB100336-BLK |
| EAN: | 0650450148847 |
| SKU: | 3860691 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €23,56 / mnd
