LEXMARK 2500-Sheet Tray
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.5 cm x 65.3 cm x 30.4 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Mediagrootten | A4 (210 x 297 mm) |
| Mediatype | Gewoon papier, hechtend papier, kringlooppapier, bordpapier, glans papier |
| Ontworpen voor | Lexmark MX910de, MX910dxe, MX911de, MX911dte, MX912de, MX912dxe |
| Productbeschrijving | Lexmark Tandem Tray - medialade / toevoer - 2500 vellen |
| Producttype | Medialade / toevoer |
| Totale mediacapaciteit | 2500 vellen |
LEXMARK 2500-Sheet Tray
| Merk: | LEXMARK |
| Model: | 26Z0087 |
| EAN: | 0734646526036 |
| SKU: | 2156058 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.313,47 / mnd
