HP Reversible 13.3inch Sleeve
Omschrijving &Specificaties
Bescherm uw laptop als u onderweg bent met de ultralichte HP Reversible 13.3 laptophoes waarmee uw laptop veilig is opgeborgen en u kunt kiezen uit een stoere of een degelijke uitstraling - de keus is aan u.- De hoes kan worden afgewassen met zeep en water, zodat u altijd stijlvol voor de dag komt.
- Met de neoprene hoes beschermt u uw laptop tegen krassen, stoten en spatten. Hij vangt bovendien alle schokken op en past makkelijk in een draagkoffer of rugzak zonder extra gewicht toe te voegen.
- Wissel van motief wanneer dat beter uitkomt: kies voor neutraal zwart of draai de ritsloze flap binnenstebuiten en ga voor het hippe geometrische motief in grijs en zwart.
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 34 cm x 1 cm x 25.3 cm |
| Gewicht | 150 g |
| Kleur | Zwart |
| Notebookcompatibiliteit | 13.3" |
| Ontworpen voor | Chromebook 11 G8, 11 G9, 11A G8, 11MK G9; Chromebook x360 11 G3, 11 G4, 11MK G3; Elite x2 G8; EliteBook 830 G7, 830 G8, 835 G7, 835 G8; EliteBook x360 1030 G7, 1030 G8, 830 G7, 830 G8; ProBook 430 G8, 635 Aero G8; ProBook x360 11 G6, 11 G7, 435 G7, 435 G8 |
| Productbeschrijving | HP Reversible Sleeve beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | Neopreen |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
| Voorzieningen | Waterbestendig, omkeerbaar |
HP Reversible 13.3inch Sleeve
| Merk: | HP INC. |
| Model: | 7ZE82AA |
| EAN: | 0193905955824 |
| SKU: | 3569193 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €10,79 / mnd
