STM blazer laptop sleeve 13inch black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 35 cm x 3 cm x 24 cm |
| Draagriem | Shouderdraagriem |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 300 g |
| Kleur | Zwart |
| Notebookcompatibiliteit | 13" |
| Productbeschrijving | STM Blazer beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | 300D polyester |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
| Voorzieningen | Waterbestendig, verwijderbare schouderriem, verstelbare schouderriem, ritsvak |
STM blazer laptop sleeve 13inch black
| Merk: | STM |
| Model: | STM-114-114M-01 |
| EAN: | 0617529785822 |
| SKU: | 3900146 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €23,05 / mnd


