STM dux surface laptop 3 15inch ap black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 34.9 cm x 1.55 cm x 25.4 cm |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Zwart, transparant |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Ontworpen voor | Microsoft Surface Laptop 3 (15 inch) |
| Productbeschrijving | STM Dux boven- en achterhoes van notebook |
| Productmateriaal | Polycarbonaat, thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Producttype | Boven- en achterhoes van notebook |
| Voorzieningen | Rubberen voetjes, verstevigd |
STM dux surface laptop 3 15inch ap black
| Merk: | STM |
| Model: | STM-122-262P-01 |
| EAN: | 0742186992112 |
| SKU: | 3900116 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €37,96 / mnd



