STM myth pack 28l 15inch windsor wine
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 30 cm x 17 cm x 47 cm |
| Draagriem | Draagriemen voor schouder, draaggreep bovenzijde |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | Windsor wijnrood |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Productbeschrijving | STM Myth rugzak voor notebook |
| Productmateriaal | 300D x 600D drievoudig diamanten scheurbestendig polyester |
| Producttype | Rugzak voor notebook |
| Voorzieningen | Vochtbestendig, fleece binnenvoering, waterafstotend, CableReady, SlingTech |
STM myth pack 28l 15inch windsor wine
| Merk: | STM |
| Model: | STM-117-187P-04 |
| EAN: | 0608410057159 |
| SKU: | 3900089 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €58,15 / mnd


