STM myth sleeve 15inch windsor wine
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 39 cm x 6 cm x 29 cm |
| Draagriem | Aanpasbare schouderlus, gewatteerd handvat |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Kleur | Windsor wijnrood |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Productbeschrijving | STM Myth beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | 300D x 600D drievoudig diamanten scheurbestendig polyester |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
| Voorzieningen | Verwijderbare schouderriem, waterafstotend |
STM myth sleeve 15inch windsor wine
| Merk: | STM |
| Model: | STM-114-184P-04 |
| EAN: | 0608410056992 |
| SKU: | 3900100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €24,62 / mnd



