STM myth sleeve surface go granite black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 31 cm x 2 cm x 22.3 cm |
| Draagriem | Aanpasbare schouderlus, gewatteerd handvat |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 268 g |
| Kleur | Graniet zwart |
| Notebookcompatibiliteit | 11" |
| Productbeschrijving | STM Myth beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | 100% polyester |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
| Voorzieningen | Verwijderbare schouderriem, waterafstotend |
STM myth sleeve surface go granite black
| Merk: | STM |
| Model: | STM-114-184K-01 |
| EAN: | 0742186991399 |
| SKU: | 3900110 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €29,94 / mnd
