LOGITECH Wireless Touch Keyboard k400 Plus - INT WHITE
Omschrijving &Specificaties
Ervaar pc-naar-tv-entertainment zoals u zelf wilt: heerlijk comfortabel vanaf de bank.- Ontworpen voor ontspannen bediening
- Geïntegreerd, draadloos toetsenbord met touchpad
- Draadloos bereik van 10 meter (33 ft)
- Tv-toetsenbord dat compatibel is met verschillende media
- Plug-and-play installatie
- Batterijlevensduur van 18 maanden
- Werkt met meerdere besturingssystemen
- Aanpasbare bediening
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.43 cm x 13.99 cm x 2.35 cm |
| Connectiviteit | Draadloos |
| Draadloze ontvanger | USB draadloze ontvanger |
| Functies | Logitech Unifying receiver, aan/uit stroomschakelaar, geïntegreerde touchpad |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 390 g |
| Interface | 2.4 GHz |
| Kleur | Wit |
| Lokalisatie en indeling | VS internationaal |
| Microsoft Certificatie | Compatibel met Windows 7 |
| Productbeschrijving | Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus - toetsenbord - VS internationaal - wit |
| Sneltoetsfunctie | Geluid dempen, muisknoppen, volume -, volume + |
| Type apparaat | Toetsenbord |
LOGITECH Wireless Touch Keyboard k400 Plus - INT WHITE
| Merk: | LOGITECH |
| Model: | 920-007146 |
| EAN: | 5099206059436 |
| SKU: | 2450009 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €32,48 / mnd

