MS Ready Mouse Black - OPTICAL MOUSE Wired - USB - BLACK new packaging
Omschrijving &Specificaties
Met de Basic Optical Mouse ervaart u de snelheid, precisie en accuratesse van Microsoft Optical Technology. Geniet bovendien van comfortabel gebruiksgemak, dankzij een handig scrollwiel, aanpasbare knoppen en links- of rechtshandig gebruik.- Microsoft Optical Technology
- Links- en rechtshandig gebruiksgemak
- Scrollwiel
- Compatibel met pc en Mac
| Product Eigenschappen | |
| Aantal knoppen | 3 |
| Afmetingen (BxDxH) | 5.79 cm x 11.34 cm x 3.92 cm |
| Benodigd besturingssysteem | Microsoft Windows Vista / 7, Windows 8, Windows 8.1, Android 3.2 (Honeycomb) of later, Microsoft Windows RT 8.1, Microsoft Windows RT 8, Apple MacOS X 10.7 - 10.10, Windows 10 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 800 dpi |
| Connectiviteit | Met bekabeling - USB |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 92.8 g |
| Kabellengte | 1.83 m |
| Kleur | Zwart |
| Oriëntatie | Rechts- en linkshandig |
| Prestaties | 3000 fps, 20 inch per seconde |
| Productbeschrijving | Microsoft Basic Optical Mouse - muis - USB - zwart |
| Type apparaat | Muis |
| Voorzieningen | Programmeerbare knoppen, scroll wiel |
MS Ready Mouse Black - OPTICAL MOUSE Wired - USB - BLACK new packaging
| Merk: | MICROSOFT |
| Model: | P58-00059 |
| EAN: | 0885370433784 |
| SKU: | 2077553 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €8,31 / mnd




