MS Wireless Mbl Mouse 1850 EN/AR/CS/NL/FR/EL/IT/PT/RU/ES/UK EMEA EFR Light Orchid Pink
Omschrijving &Specificaties
De Wireless Mobile Mouse 1850 is speciaal ontworpen voor onderweg, met draadloze vrijheid en ingebouwde transceiver-opslag voor optimale mobiliteit. Dankzij het comfortabele gebruik met zowel de linker- als rechterhand en een muiswiel voor eenvoudig navigeren is deze muis het ideale apparaat voor je moderne, mobiele levensstijl.- Makkelijk te gebruiken en mee te nemen
- Plug-And-Go-nanotransceiver
| Product Eigenschappen | |
| Aantal knoppen | 3 |
| Afmetingen (BxDxH) | 5.81 cm x 10 cm x 3.82 cm |
| Batterij | AA-type |
| Benodigd besturingssysteem | Microsoft Windows 7, Android 3.2 (Honeycomb), Windows 8, Microsoft Windows RT, Android 4.2 (Jelly Bean), Windows 8.1 RT, Windows 8.1, Apple MacOS X 10.7 - 10.9, Windows 10 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Connectiviteit | Draadloos - 2.4 GHz |
| Draadloze ontvanger | USB draadloze ontvanger |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 90 g |
| Kleur | Lichte orchidee |
| Oriëntatie | Rechts- en linkshandig |
| Prestaties | 3000 fps, tot 20 inch per seconde, 1000 punten per inch |
| Productbeschrijving | Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 - muis - 2.4 GHz - lichte orchidee |
| Type apparaat | Muis |
| Voorzieningen | Scroll wiel, draadloze Nano-ontvanger |
MS Wireless Mbl Mouse 1850 EN/AR/CS/NL/FR/EL/IT/PT/RU/ES/UK EMEA EFR Light Orchid Pink
| Merk: | MICROSOFT |
| Model: | U7Z-00024 |
| EAN: | 0885370736281 |
| SKU: | 2166670 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €9,91 / mnd



