PNY 16GB DDR4 2666Mhz SODIMM RETAIL Notebook Memory
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 16 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - SO DIMM 260-PIN |
| Latentie | CL19 |
| Productbeschrijving | PNY - DDR4 - module - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.2 V |
| Voorzieningen | Niet-gebufferd |
PNY 16GB DDR4 2666Mhz SODIMM RETAIL Notebook Memory
| Merk: | PNY |
| Model: | MN16GSD42666 |
| EAN: | 0751492632742 |
| SKU: | 3863921 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €61,77 / mnd



