PNY 4GB DDR4 2666Mhz DIMM
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 4 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL19 |
| Productbeschrijving | PNY - DDR4 - module - 4 GB - DIMM 288-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.2 V |
| Voorzieningen | Niet-gebufferd |
PNY 4GB DDR4 2666Mhz DIMM
| Merk: | PNY |
| Model: | MD4GSD42666 |
| EAN: | 0751492635514 |
| SKU: | 3863924 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €18,15 / mnd




