PNY XLR8 32GB Kit 2x16GB DDR4 PC4-25600 3200Mhz DIMM RETAIL Desktop Memory
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL16 |
| Productbeschrijving | PNY XLR8 - DDR4 - module - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.35 V |
| Voorzieningen | Dubbel kanaal, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), XLR8-warmteverspreiders, niet-gebufferd |
PNY XLR8 32GB Kit 2x16GB DDR4 PC4-25600 3200Mhz DIMM RETAIL Desktop Memory
| Merk: | PNY |
| Model: | MD32GK2D4320016XR |
| EAN: | 0751492632728 |
| SKU: | 3863920 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €122,37 / mnd



