PNY XLR8 GAMING EPIC-X RGB 8GB DDR4 3600MHz DIMM
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 8 GB |
| Garantie van de fabrikant | 10 jaar garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL18 |
| Productbeschrijving | XLR8 Gaming EPIC-X RGB - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MHz / PC4-28800 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 3600 MHz (PC4-28800) |
| Upgradetype | Algemeen |
| Voltage | 1.35 V |
| Voorzieningen | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ondersteuning ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light RGB-ondersteuning, dynamische RGB-effecten, ondersteunt Gigabyte RGB Fusion, ondersteunt ASRock Polychrome, XPG RGB Sync app-ondersteuning, ondersteunt moederbord RGB-synchronisatie, niet-gebufferd |
PNY XLR8 GAMING EPIC-X RGB 8GB DDR4 3600MHz DIMM
| Merk: | PNY |
| Model: | MD8GD4360018XRGB |
| EAN: | 0751492639789 |
| SKU: | 4064225 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €32,15 / mnd



