APC NetShelter SX3K 42U 600mm Wide x 1200mm Deep Enclosure Black 3500lb Shock Package No Ramp
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 60 cm x 120 cm x 199.1 cm |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
| Gewicht | 184.61 kg |
| Grootte rack | 19" |
| Hoogte (rekeenheden) | 42U |
| Inhoud pakket | Hoogtevoetjes voor rack, zijpanelen, toetsen, verbindende ijzerwaren, bevestigingshardware, voorgeïnstalleerde zwenkwielen |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: SURT48RMXLBP |
| Productbeschrijving | APC NetShelter SX3K Enclosure with Sides rack - 42U |
| Producttype | Rack |
| Type rack | Kast |
APC NetShelter SX3K 42U 600mm Wide x 1200mm Deep Enclosure Black 3500lb Shock Package No Ramp
| Merk: | APC |
| Model: | AR9300SP |
| EAN: | 0731304338857 |
| SKU: | 3799073 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €2.528,56 / mnd









