APC NetShelter WX 6U Low-Profile Wallmount Enclosure 120V Fans
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.3 cm x 96.8 cm x 64.8 cm |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
| Gewicht | 36.29 kg |
| Grootte rack | 19" |
| Hoogte (rekeenheden) | 6U |
| Kleur | Zwart |
| Lokalisatie | Japan, Canada, Verenigde Staten |
| Plaatsen/monteren | Monteerbaar aan muur |
| Productbeschrijving | APC NetShelter WX AR106V kast - 6U |
| Producttype | Kast |
| Voorzieningen | Laag profiel |
APC NetShelter WX 6U Low-Profile Wallmount Enclosure 120V Fans
| Merk: | APC |
| Model: | AR106V |
| EAN: | 0731304402022 |
| SKU: | 3799964 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €591,39 / mnd




