APC Overhead Cable Extension 600mm Wide Vertical Exhaust Duct Kit for SX Enclosure White
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 57.1 cm x 43.9 cm x 21.6 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 1.81 kg |
| Inhoud pakket | Doorvoeringen, panelen kabelverlenging, borstelstrips |
| Kleur | Wit |
| Ontworpen voor | P/N: AP7950B, AR3105W, AR3305W, NBPD0160A, NBWL0355A, NBWL0356A, SMC15002U-BR, SMC1500I2U-BR, SMC1500I-2UC, SMT3000I2U-BR, SMX2000LVNCUS, SMX2000LVUS, SMX2200R2HVNC, SMX3000HV-BR, SMX3000HVTUS, SMX3000LV2U-BR, SMX3000LVUS, SRT1000RMXLA, SRT1000RMXLA-NC, SRT1000RMXLI, SRT1500RMXLA, SRT1500RMXLA-NC |
| Productbeschrijving | APC Rack Air Distribution verlenging rekbovenleiding |
| Producttype | Verlenging rekbovenleiding |
APC Overhead Cable Extension 600mm Wide Vertical Exhaust Duct Kit for SX Enclosure White
| Merk: | APC |
| Model: | AR7755W |
| EAN: | 0731304318804 |
| SKU: | 3776817 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €112,84 / mnd

